Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudom megállapítani,...

Hogy tudom megállapítani, hogy küldök-e sütiket, kell-e lépnem valamit az alábbi honlap esetén?

Figyelt kérdés
CSS-ben formázott html, de táplálkozik mysql-adatbázisból is, tehát tkp. egy template-rendszerű php. Nincs rajta bejelentkezési lehetőség, csak a honlap kezelője léphet be a saját jelszavával egy olyan login oldalon, amelyet a sima user nem lát. Van egy vendégkönyv, a látogatottságot a régi klasszikus statcounter.com méri. Más nincs rajta. Kérdésem az, hogy ilyen esetben kell-e figyelmeztetnem a felhasználókat az új eu-s baromság tükrében?

2015. okt. 9. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A legbiztosabb az, ha megnyitod a honlapod a böngészőben, aztán megnézed az "Összes cookie és webhelyadat" (Chrome-ban így hívják) opcióval, hogy van-e cookie a weboldaladhoz eltárolva.


A jogi kérdésekben én is csak informálódom jelenleg.

2015. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megnyitod az oldalad

Firefox: CRTL+SHIFT+K

Chrome: CRTL+SHIFT+J

billentyű kombinációval előhozod a konzolt.

majd: alert(document.cookie);

Ez kis ablakba ki írja ha van cookie.

2015. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Véleményem a jogszabályra: [link]
2015. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. okt. 9. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!