Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy weboldala a cégünknek,...

Van egy weboldala a cégünknek, ami elég régi fejlesztésű, és szeretnék egy teljesen új, modern weboldalt. Milyen eszközzel tudnék ennek nekiállni?

Figyelt kérdés

Régen a netobjects fusion programmal csinálgattam a weboldalakat, el is voltam vele, de elég körülményes, mert pl. galériát külön programmal csinálom és saját magamnak kell megcsinálni a gallérialistában az új album felvételét. sajnos csak egy táblázatos formát tudtam eddig használni, ami elég puritán.


szeretnék valami modern eszközt használni, amivel megcsinálnám a weboldalt, és onnantól nagyon kevés változás történne rajta, maximum néha a galériába felkerülne pár új fotó, vagy 1-2 szöveg módosulna.

felraktam a wordpresst, és első látásra elég bonyolultnak tűnik, és nagyon hír/blog oldalra hajaz számomra, ami meg pont nem kellene nekem, hanem csak egy fix "bemutatkozó" weboldal, cikkeket, bejegyzéseket nemigen tennénk szerintem egyelőre. modern alatt azt értem, hogy pl. egy új galéria feltöltése csak annyiból álljon, hogy képeket kijelölöm, nevet neki, és onnantól csinálja saját maga. jó lenne, ha tudná azt is, hogy okostelefonon más, külön egyszerűbb, kezelhetőbb felület legyen.



Mit ajánlanátok nekem?

Wordpressel is meg lehet esetleg csinálni ezt, vagy joomlával inkább? pl netobjectsben tetszett az, hogy megcsinálta a templatet, és onnantól mindent oda mozgattam ahova csak akartam, de nem tudom mennyire modern az újabb verziója, vagy egyáltalán neki kezdjek-e még, mert gondolom biztos van jobb/újabb nála


2015. okt. 10. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Erről tudsz? [link]
2015. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Drone007 ***** válasza:

Céges weboldalt én a helyedben profival csináltatnám, de persze ennek viszonylag komoly anyagi vonzata lehet.

Ha nem akarsz a tárhelyen és a domainen felül túl sokat költeni, akkor inkább a wordpresst javaslom. Ha kis befektetéssel veszel egy komolyabb témát ($20-$60), azt már viszonylag könnyen az ízlésednek megfelelőre alakíthatod.

[link]

2015. okt. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az ilyen "ingyen weboldal 5 perc alatt" hirdetéses dolgokat alapból meg sem nézem, mert amit eddig láttam az mind elég gagyi volt, kevésbé testreszabható, stb.


pénzért semmiképp nem csináltatnék weboldalt. egyrészt, mert későbbiekben szeretnék még ezzel foglalkozni, és nagyon jó tapasztalatszerzés lenne nekem.

el is kezdtem a wordpresst és egészen szimpatikus lett, szerintem maradok is nála. :)

Köszi szépen a válaszokat.

2015. okt. 15. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!