Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szabadon felhasználható...

Szabadon felhasználható üzleti képeket hol találhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos nem tudok angolul ezért kérek segítséget. Láttam, hogy bizonyos stock fotó oldalra ha regelek az első 14 nap ingyenes. Amit akkor letöltök azt szabadon módosíthatom? Akkor is ha pl a 13.napon felmondom és nem akarok tag lenni, így nem fizetnék? Illetve van olyan hely ahonnan tudok lementeni képeket és azokat a képeket módosíthatom, használhatom forrás nélkül? Próbáltam kutakodni, csak annyira vegyes infók vannak. Köszönöm előre is a segítőszándékot.
2015. nov. 4. 13:27
 1/2 anonim válasza:
A www.pixabay.com oldal teljesen ingyenes, a képek szabadon felhasználhatóak, és mindenféle témában nagyon jó minőségű képek vannak. Csak írd be az oldal keresőjébe, hogy üzleti vagy business, ki fog dobni egy csomó képet.
2015. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Arra esetleg tudsz vmit mondani h a sutterstocknál amit írtam hogy van?
2015. nov. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!