Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van olyan oldal, ahol létre...

Van olyan oldal, ahol létre lehet hozni blogok ingyen?

Figyelt kérdés
Egy olyan oldal kéne, ahol ingyen létre lehet hozni blogot. Volt egy oldal, a neve: Webnode .Azzal is lehetett ingyen blogot létrehozni, és szuper is volt, csak sajna valami domain név nélkül nem lehet blogok vezetni és az viszont pénzbe kerül. Tehát van olyan oldal ahol TELJESEN INGYENESEN lehet blogot csinálni ???

2015. nov. 8. 18:13
 1/9 Tengor ***** válasza:
blogger.com
2015. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen oldal van. Én is a blogger.com -ot ajánlom blogolásra.
2015. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Én csak azt nem értem, hogy nem találtál ilyet a több százból.
2015. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Német_Tibor ***** válasza:
+1 blogger.com
2015. nov. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez a blogger .com szép és jó, csak más gépről nem elérhető a blogom, tényleg pontosan másoltam az URL címet minden, nem értem most mi van...
2015. nov. 14. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Mutasd azt a linket, hogy másoltad? Csak mert alapértelmezettként publikus a blog, onnantól kezdve, hogy létrehoztad.
2015. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Őszintén fogalmam nincs miről beszélsz. Én beírtam hogy blogger.com blogkészítés és megcsináltam a blogom URL címe állítólag ez sosemgondoltam.blogger.com ennek kénne lennie a saját gépemen behozza, de a laptopomon nem. :(
2015. nov. 14. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem .blogger.com a vége, hanem .blogspot.com:

[link]


Másrészt biztos, hogy ezt adtad meg, hogy "sosemgondoltam" ? Mert azt írja, hogy nem található, amit akkor ír ki, ha tényleg nincs ilyen blog.

2015. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos. Csak azt nem értem, hogy nekem a statisztikánál azt mutatja hogy a blogomon ma is reggel 7-kor volt látogató. Az mondjuk biztos hogy nem én voltam , mert én olyankor még aludtam.
2015. nov. 15. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!