Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » JQuery div hátterének fadeléss...

JQuery div hátterének fadeléssel megváltoztatása?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne azt megoldani, hogy úgy jelenjen meg az új háttere a divnek, hogy átfadelődik a régiből?

(eddig csak olyat találtam, ahol nem egyből a másik képbe megy át, hanem előtte eltűnik stb.)


Az is megfelel hogyha egy fekete fehér képet kiszínez pirosra (fekete = piros, szürke = halvány piros stb)


Előre is köszönöm!


2015. nov. 10. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Kész szkript rá:

[link]

2015. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg csak css megoldás, nem tudom pontosan hogy akarod használni az effektet: [link]
2015. nov. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam, csak itt valamiért ha gyorsan mozgatom az egeret, akkor néha instant változtja a hátteret.
2015. nov. 11. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Csak nálad csinálja, milyen böngészőt használsz?
2015. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Chrome, a jsfiddle-ön jó, de az én oldalamon, ahol a background-image-t változtatom, ott valamiért ha gyorsan húzom le róla az egeret, akkor instant visszavált. (míg ha csak szokásos lehúzom az egeret róla, akkor szép lassan vált vissza)


(az előző kommentem nem volt egyértelmű, bocsi)

2015. nov. 11. 12:42
 6/6 A kérdező kommentje:

És közben kiderült, hogy ez a módszer nem is igazán működik együtt egy másik dologgal.

Ha a divre rá viszed az egeret, akkor átfadelődik egy másik bg-re, ha pedig rákattintasz, akkor megváltoztatja instant, és addig úgy marad, amíg rá nem kattintasz megint. Csak az a baj, hogyha visszaakarom állítani az eredetire, akkor eltűnik az új háttér, de helyette a eredeti és az új közötti kb. félúton lévő fadelt állapot ragad be. (és csak újratöltéssel tűnik el)

2015. nov. 11. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!