Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek milyen egy jó...

Szerintetek milyen egy jó tumblr oldal?

Figyelt kérdés

2015. nov. 24. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor jó ha nem létezik, vagy legalábbis nem linkeled be ide! :)
2015. nov. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz. mint egy jó weboldal/blog/egyéb webes médium esetén:

- van egy sokakat érdeklő TÉMÁJA, ezáltal CÉLJA

- illetve ha lehetséges, EGYEDI, SAJÁT tartalmakat mutat be

- mindezt megfelelő FORMÁBAN teszi


Szóval én például attól hidegrázást kapok, hogy valaki csinál egy olyan oldalt, ami az Internetről összemásolt, különböző témájú cuky/trendy/depis/Coelho-idézetes/"szaravilágöngyileszek" tartalmakat vonultat fel, egy automatikusan elinduló zenelejátszóval spékelnek meg - mint itt a gyakorikérdéseken "milyen a tumbim"-jellegű kérdések igen túlnyomó többsége (tisztelet a kivételnek!).

2015. nov. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

címkék: "blog, weboldal készítés, fénykép, fényképezés"

Na az ilyen PONT NEM AZ!

A tumblr-t én régebben arra használtam, hogy engem érdeklő dolgokat összegyűjtsek egy helyre... afféle jegyzetnek. Mint egy grafikus "könyvjelzőt". Természetesen alig voltam 1-2 emberre feliratkozva és nekem nem volt követőm.


Ha fotókat akarsz feltölteni vagy megosztani másokkal használd a flickr-t. Azt erre találták ki és egész jó. Ha nagyon művésziek a képek akkor ott van még a deviantart is. Ha jók akkor mindenféle reklámozás nélkül rád fog találni a közönséged.

2015. nov. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!