Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi lehet a gond? Domian...

Mi lehet a gond? Domian átirányitás hiba.

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy blogger bloghoz vettem egy domiant. Átirányítani átirányítja a domianra de Server not found hibaüzenetet ad. A dns beállítást úgy csináltam, ahogy le volt írva. A bloggernél nem jelez hibát. Itt egy screen shot a dns-ről: [link]


Már nagyon idegesít, hogy nem megy. Ha viszont kiszedem a domiant Bloggeren a blogspotos címmel megy. De nem mutat ott semmi hibát, így gondolom a DNS-el lesz valami.



#honlap #weboldal #hiba #DNS #átirányítás #szerver nem található
2015. nov. 27. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a Host nem jó IP -re megy így csak a WWW -vel egadott megy.

CNAME legyen WWW és sima is és a ghs.googlehosted.com -ra mutasson.

Az A HOST dolgokat pedig töröld.

2015. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hogy érted, hogy síma? Így?


www vallalkozoiszemlelet.xyz.ghs.googlehosted.com

2015. nov. 28. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Simát ugy értem, hogy nem adsz meg előtagot, ahol pl a www -t is beirtad, azaz üresen hagyod, igy tudod közvetlen is elérni www nélküli cimen.

Az "A" recordokat pedig töröld, mert most arra mutat ha www nélkűl írod be, és az más cím mint ahol a blog van.

2015. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!