Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Vélemény valaki erről a...

Vélemény valaki erről a történetről? A weblap neve a leírásban

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 15. 21:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Fantáziátlan, gyerekes írásstílus és olvashatatlan a helyesírási hibáktól.
2015. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Irodalmilag borzasztóan pongyola, ordít róla hogy tinilány írja. Tizenkettő egy tucat fanfic blog. Roskadozik az internet az ilyenekről.
2015. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Összecsapott, ízléstelen, helyesírási hibákkal teli (a szóközöket nem ismered?). Az ötlet koppintás, tucat. A szókincsed is elég szegényes. A fogalmazásmódod nemhogy regényhez, de hétköznapi dolgokhoz is értelmezhetetlen néha. ("Este mindenki felvette a legszebb ruháját mivel volt osztályfőnőküknek egy régi gótikus kastélyban rendezték meg." - Mit? A búcsúztatót? Ezt nem lehet így leírni, értelmetlen a mondat.)


Mindez épphogy csak elfogadható (lenne), hogyha 12-13 éves vagy, és ez az első szárnypróbálgatásod. Csak divatból ne akarj blogot írni, mert ez így nagyon erőltetett.


Regényeket, novellákat nem képekkel szokás illusztrálni, hanem táj- és személyleírással. Semmi nem derül ki senkiről, még az eseményeket se írod le (azt az autós részt nem is értem...), csak bevágsz egy képet, amit egy jó regényben van, hogy két bekezdésben ecsetelnek.


Ne haragudj, de borzalmas. Olvass rendes szépirodalmat (nem Alkonyat-szintű szörnyűségeket), írogass magadnak, gyakorolj, ha szeretsz írni. Amit itt bemutattál, vállalhatatlan. Térj vissza valami eredetibbel, sok gyakorlás után 3-4 év múlva.

2015. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Lehetett volna kicsit finimabban fogalmazni es igen ez az elso irasom es lehet van olyan hogy kihagytam 1 szót es a szereploket irtam a vegen hogy mindenki maga kepzelje el ezert gondolom el se olvastatok csak egy lehurrogtatok
2015. dec. 16. 06:07
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Azzal azért remélem tisztában vagy, hogy tízezreknek van hasonló blogjuk, szóval ha ezért amit iderittyentettél elismerést vársz, akkor csak anyukádnak meg a barátnődnek mutasd meg.
2015. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell lehurrogni, mert még kezdő, ti is szartatok be gyerekkorotokban, most meg már tudtok a wc-n ülni. Tisztelet a kivételnek :D


Gyakorolj és lesz fejlődés. Sokan kezdték így. A lényeg hogy higgy abban, amit csinálsz és folyamatosan fejleszd magad. A helyesírással kezd :)

2015. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Amúgy mit keres a weblapkészítésben ez a téma? Nincs valami irodalom vagy ilyesmi?


Még ha az lenne a kérdés, hogy "tudtok blogspoton kívül valami értelmes blogmotort" vagy valami....


Az írásod tök jó, csak így tovább, csak ne szállj el magadtól, menni fog ez. (Bár én javasolnék inkább egy HTML-CSS irányba fordulást, de ez az én véleményem)

2015. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de én se mutogattam mindenkinek a béna qbasic progimat ami annyit csinált hogy bekért két számot és összeadta.
2015. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8 Pedig az már egy alap számológép. :)
2015. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Magamról



Ez a kis történet vagy történetek egy mágus fiúról és barátairól szól. Szereplők talán ismertek lesznek ahogy a tárgyak is mivel az Egyszer volt hol nem volt, A gyűrűk ura és Mortal kombatból lesznek szereplők és tárgyak. Remélem élvezni fogjátok :DD

Írjatok kommentbe ha szerintetek érdekes lesz :DDDDDd



Mi ez a rengeteg D? Ennyi D a hűrelméletben sincs bakker. Ráadásul ez mindenről szól, csak nem rólad.


A másik. Lesznek tárgyak... hogy miért? Mert lesznek tárgyak. Legyen elég ennyi, ne is akarjunk többet tudni. :)

2015. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!