Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a jobb a fekete vagy a...

Melyik a jobb a fekete vagy a fehér weboldal?

Figyelt kérdés

A weblapomon nagy változtatásra készülök, több újítás de a legérdekesebb hogy maradjon a fehér vagy az új fekete.


Íme:

[link]

[link]


2010. márc. 25. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez a mostani fehér hátterű jobban tetszik. De szerintem ez ízlés kérdése. Biztos van, akinek a fekete fog.
2010. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ez szavazás, akkor én a feketére szavazok. Egyébként ki az a babu? :D
2010. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A feleségem. Köszi, igen szavazás szerű.

A feketében nem csak az az új hogy fekete :D hanem 800x600kilőttem mert látogatók 2%a csak (lehet volt).


TEXT alaú több minden, gyorsabb sokkal egy cikk feltöltése.


Kiváncsi vagyok arra is hogy MIÉRT?

2010. márc. 25. 11:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Fekete...dögösebb!
2010. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk, hogy a fekete elfogadhatóbb, de nem azért mert fekete. Az előző túlságosan is szétzilált. Semmilyen tipográfiai összhang nincsen, sok a színekben a diszharmónia, tömött, a képek, grafikai elemek nem illeszkednek egymáshoz.

A fekete egyetlen pozitív velejárója, hogy a térközök és a kevésbé színes elemek nem bontják meg az összhangot. Hozzáteszem a sötét dizájnod is elég sok gyermekbetegséggel küzd.

2010. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok, és egyben grafikus, de nem képernyőre, hanem papírra dolgozom ;) Engem a fehér vakít, rengeteg hely marad (látszólag) kihasználatlanul, és amúgy meg a nagyon sötétkék homogén flekk a kedvenc színem (vagy alapom). Ahhoz meg sokkal közelebb van a fekete, mint a fehér :D Másrészről meg ahogy írták is, sokkal "vagányabb" egy inverz cucc, mint egy hagyományos, mondjuk iskolafüzetet idéző tartalom.
2010. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mégpedig?

Oszd meg kérlek.

2010. márc. 25. 12:15
 8/12 A kérdező kommentje:
Grafikus vannak még tippeid? konkrét
2010. márc. 25. 12:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon konkrét tippem nincs, én biztos, hogy a kontrasztosságot helyezném előtérbe. Egy fekete alapon meg tulképp minden világos szín kontrasztos, és ahogy látom, a készülő oldalad is ilyen. Nem tudnék hirtelen semmit hozzá tenni. Nálam ott van a szeren a cucc.
2010. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. márc. 25. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!