Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem írnak megjegyzést a...

Miért nem írnak megjegyzést a blogomon?

Figyelt kérdés
Blogger-ben írok egy blogot. Egész sokan olvassák de nem írnak megjegyzést. Pedig meg van engedve direkt megnéztem. Bárki tud rá írni és mégse írnak rá. Pedig bármit lehetne.

2016. jan. 3. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert nem mindenki egyforma. Nem mindenki szeret kommentelni. Én sem kommentelek blogokon.


Kelts fel érdeklődést. Kérdezz valamit, vagy szervezz valami játékot, mittudomén.

2016. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
próbáltam de köszi :)
2016. jan. 3. 15:44
 3/6 anonim válasza:

A blogodat nem feltétlenül csak bloggeresek olvassák, ezét ők nem tudnak kommentelni. Ha tényleg szeretnél valami aktivitást, ajánlom, hogy települj át egy másik blogszolgáltatóhoz, ahol nem kell feltétlenül regisztrálva lenni az adott oldalra, és így a nem-bloggeres olvasók is tudnak kommentelni.


Azt tudom még ajánlani, hogy adj meg más elérhetőségeket is. Pl mailcímet. Így más bloggerek is megtalálhatnak, és talán tudnak segíteni, plusz ugye már a fentebb említett probléma is kiküszöbölésre kerül.


Üdv

-Egy blogger

2016. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a bloggeren is be lehet állítani, hogy ne csak regisztrált felhasználók írhassanak megjegyzést

(bárki-névtelen felhasználók is -résznél)

2016. jan. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Jó estét!


Szerintem azért mert nem tetszit neki már bocsi kicsit több adtot írj pl a címe neve és segítek, mert én nagyon tudok (rendszergazda)


Üdv: Szekeres Bálint

2016. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! :)

A legtöbben nem kommentelnek, hacsak nem húzzák fel magukat valamin. Provokatívabb hangvételű cikkekre lehet, hogy több hozzászólás érkezne, de nem biztos, hogy jobban örülnél nekik, viszont lehet, hogy elindítana egy folyamatot, ez teljes mértékben azoktól függ, akik nézik a blogodat, Te tulajdonképpen csak szurkolni tudsz.

Sok sikert! :)

Kedves Bálint (vagy bárki, aki nem akkora informatiakai antitalentum, mint jómagam)!

Meg tudnád mondani, hol tudok kijelentkezni a blogger fiókomból? Egyszerűen sehol nem találom.

Előre is köszönöm! :)

2016. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!