Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen cikkek érdeklik az...

Milyen cikkek érdeklik az embereket ( blog )?

Figyelt kérdés

Van egy blogom (URL cím : enmintkisokos.cafeblog.hu)

És nem tudom milyen cikket írjak. Pontosabban, mivel tanácsadó blogom van, nem tudom mire van szüksége az embereknek, mert ha tudnám nem fárasztanám őket olyan bejegyzéssekkel, amik a kutyának sem kellenek. Hanem olyan dolgokat írnék, ami érdekli őket. És kérem senki nem jöjjön azzal, hogy "Ha nincs ötleted ne írj blogot" dologgal. Írnék én, csak az embereket nem érdekli, úgyhogy elsősorban olyan bejegyzéseket írnék amire szükségük van! Na ilyen példákat szeretnék kérni (pl.: jó kis receptek, program ötletek stb... ).Trollok kíméljenek .



2016. jan. 9. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
tök mind1 mi érdekli az embereket ha nem értesz hozzá.. írd arról amihez értesz ha érdekli az embereket úgyis odatévednek ha nem akkor nem..
2016. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy milyenek?

Mindenfélék, mindenkit más.

Amúgy a jó blogok nem úgy íródnak, hogy mire van igény (mert az ilyesmi mindig baromi erőltetett lesz), hanem valami önerőből kitalált őszinte témáról.

Aztán ha ez érdekes és igényes is (ez a sokkal sokkal fontosabb), akkor sokan fogják olvasni.

2016. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem értesz semmihez akkor nem tudom mi a fenét akarsz.
2016. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden hónapban van valaki, aki fordítva ül a lovon blogolás tekintetében. :)


Sok újat nem tudok hozzátenni ahhoz, amit előttem írtak.


Igyekszem lényegre törően:

- Ne blogolj, ha nem tudsz miről írni.

- Arról/akkor írj, amiről/amikor tudsz.

2016. jan. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!