Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék egy blogot indítani,...

Szeretnék egy blogot indítani, de nincs ötletem mi legyen a címe. Tippek?

Figyelt kérdés
Ez lenne a blog kb. legelső dolga ami meghatározza, hogy az emberek felfigyelnek-e rá.. Napok óta gondolkodom, de nem jut eszembe semmi, mivel elég sokszínűre szeretném a blogomat.. A hobbijaimról lenne benne szó, amik a következők: Főzés. Szépségápolás/Smink. Egészséges életmód. Illetve van még két hobbim, amiről nem tudom, hogy szó legyen-e benne ami a rajzolás és a könyvmánia. Kérlek segítsetek, legalább milyen irányba induljak el

2016. febr. 4. 01:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha megfogadsz egy javaslatot, akkor ezzel a témával blogot ne nyiss másoknak. Ilyen már van N+1 darab, és mindegyik ugyanazt az unalmas témát taglalja, amit te is akarsz. Mivel lennél másabb, mint a többiek? Miért olvassam én a te blogodat? Arra akarok kilyukadni, hogy lehet érdekes lesz magadnak szerkesztgetni, de a kutya sem fog ránézni.
2016. febr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
tucatblog6845.blogspot.com
2016. febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha még a cím se megy akkor hogy fog menni a kreatív írás? :) De ez is olyan, hogy 10-ből 8 nő masszőr, vagy kozmetikus akar lenni és várja, hogy ezzel feltörjön. Azért gondold át, ha mindenki ezt csinálja, ki fogja olvasni?
2016. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos, ezek a dolgok érdekelne, ezekben vagyok otthon, írhatnék olyanról amiről nem sok mindenki írt, de az nem én lennék. Kreativitásom van, volt már kismillió ötletem, csak ugye mivel 6ezer blog van a világon, ezért amik eszembe jutottak mind foglaltak voltak, vagy hasonlítottak egy másik blooger nevéhez. Attól hogy erről a témáról írnék még lehet, hogy sikerem lenne velem, mert van pár 10-20 blog amik tényleg híresek (persze lehet sose kerülnék oda, de nem mások miatt csinálom maximum másokért, hogy hátha ezzel segítek, de főként magamból szeretném kiírni a dolgokat, de teljesen névtelenül)
2016. febr. 4. 10:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Szép dolog, hogy ezek érdekelnek, de minek akarsz blogot írni róluk?
2016. febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az előtte lévő kommentben leírtam. Főként ha tudok vele segíteni másoknak, motiválni vele embereket (pl. egészséges életmód), akkor csak boldog leszek, de szeretném összegyűjteni a dolgaimat egy blogon rendszerezve. Illetve saját magam miatt is tenném, mivel szeretném magamból kiírni a dolgokat.
2016. febr. 4. 10:16
 7/13 anonim ***** válasza:

<becenevem>blogja.blogmotor.tld

<becenevem>.blogmotor.tld

2016. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Régen erre naplót használtak az emberek mégsem mentek oda az utcán mindenkihez mutogatni.
2016. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretném a nevemet használni a blogcímként, sőt gondolkozom, hogy teljesen névtelenül(álnéven) csinálom.


Örülök neki, hogy régen naplót írtak az emberek, de azt nem tudták/akarták mással megosztani...

2016. febr. 4. 13:08
 10/13 SimkoL ***** válasza:
Én nagyon szívesen olvasnék a Kylix 3 telepítéséről, használatáról a Mandrake 8.2 Linuxtól eltérő op. rendszereken. Szerintem nem vagyok, lennék vele egyedül. Na látod ez egy érdekes téma lenne, nem 'tucatblog'
2016. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!