Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudom egy weblapon azt...

Szlajos58 kérdése:

Hogyan tudom egy weblapon azt megcsinálni, hogy egy szám fölé húzva az egérmutatót felnyílik egy 250x250 pixel nagyságú kép, amire ha ráklikkelek, külön ablakban megnyílik egy adott oldal?

Figyelt kérdés
Dreamweaver 8-at használok és ott a rollover-el lehetne ezt megcsinálni, de csak akkora képet nyit meg, mint amekkora a szám. A számok egyelőre 1-70-ig lennének.

2016. febr. 23. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

pl..: [link]

csak írd át, mert neked nem egy weboldal pillanatképe kell hanem a saját url-ed! :)

2016. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja, van pont olyan is ami neked kell: [link] :)


csak dinamikussá kell tenni, de az már nem nagy valami... (főleg ha kombinálod az előzővel)

2016. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megpróbálkozom az átírással, de a Javascript nyelvezet nekem egy kicsit magas.

2016. febr. 23. 09:38
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ha nagyon nem megy, akkor meg lehet próbálni egy CSS-es megoldást, tulajdonképpen én is szeretem elkerülni a JS-t ahol csak lehet. sokkal jobb az egyszerű (kevés animációval vagy anélkül) kevés kóddal megjelenített oldalak.


[link]

[link]

[link]

[link]


válogass :)


de a css-ből érdemes lefaragni, ennyi csicsa nem kell!

2016. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 23. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!