Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PHP-nél oldalszámok megjelenít...

PHP-nél oldalszámok megjelenítése hogy lehet?

Figyelt kérdés
Van egy php alapú webáruházam. De olyan problémába ütköztem, hogy az oldalszámokat mindet megjelentíti. És van hogy 500 oldal is van . Hogy lehet beállítani hogy pl 3 után pontok legyenek és az utolsót jelenítse meg .
2016. febr. 25. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ezt nagyon nem szerveroldalon kéne megcsinálni, hanem kliensoldalon, milliószor egyszerűbb dolgod lesz :D
2016. febr. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

úgy kell megírni a kódot :)

most hogy néz ki az oldalszám kódod?

(töltsd fel valami ingyenes tárhelyre, vagy az oldaladra az olvasható szöveges kódot)


23F

2016. febr. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2016. febr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Köszi a lepontozást, de továbbra sem látom relevanciáját annak, hogy php-ból generáljuk ki a lapozót, ezt kliensoldali funkciókkal is maradéktalanul meg lehet oldani, nincs érzékeny adat, és elsősorban megjelenítéshez kapcsolódik. Mi a csudának dolgozzon vele a szerver?
2016. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem pontoztam le senkit se :)
2016. febr. 25. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 mobilon pl nagyon nem mindegy hogy mennyi számításigény terheli a klienst.
2016. febr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azóta se sikerült a kódot belinkelem amit átkell szerkeszteni

[link]

2016. márc. 3. 01:26
 8/9 anonim ***** válasza:
2016. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a +
2016. márc. 3. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!