Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Meglévő domainhez külső...

Meglévő domainhez külső weblapszerkesztő?

Figyelt kérdés

Már van egy céges weblapunk, .hu-s domainnel, viszont maga a weblap PHP--ban íródott. Én sajnos nem értek a PHP programozáshoz (+script-ek), de rengeteg ötlet van a fejemben, melyekkel szinte az egész meglévő weblapunkat szeretném tartalmilag és formailag egyaránt megváltoztatni.

Nem tudjátok, megoldható-e az valahogy, hogy egy grafikus felületű weblapszerkesztővel (wix, wordpress, g-portal, bármi egyéb) elkészítem a weblapot, amit szeretnék, és az elkészült grafikus felületet valahogy lementem, majd hozzárendelem a meglévő .hu-s domain-ünkhöz? Vagy ilyet nem lehet csinálni?

Segítségeteket előre is köszönöm.



#domain #php #weblap #weboldal készítés #grafikus weblap #php weblap
2016. márc. 5. 14:42
 1/3 A kérdező kommentje:
* Vagy ugyanez offline weblapszerkesztők esetében, pl Joomla
2016. márc. 5. 14:50
 2/3 Argloss ***** válasza:

Lehet átirányítani, de a szerverre tudsz telepíteni Wordpress-t meg Joomla-t is ha úgy tartja a kedved.

A YouTube-on nagyon sok videót lehet találni arról, hogy ezt hogyan tudod megcsinálni, de egy céges weboldalt érdemesebb lenne hozzáértő emberre bízni.

2016. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az információt! :)
2016. márc. 5. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!