Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Freenom + google blogger +...

Freenom + google blogger + hostinger, mint egy teljes weboldal? (részletek, kifejtés lent)

Figyelt kérdés
Nem régiben regisztráltam a Google Bloggerre, majd a freenomra, egy .tk-s domainnel, majd beállítottam minden DNS-t rendesen. Így a www.oldalam.tk-n egy blogrendszer fut, teljesen normálisan ahogyan kell neki. A következő az lenne, hogy van egy olyan lehetőség a bloggernél hogy: [link] Én ezt úgy értelmezem, hogy van egy webtárhelyem, amit csatlakoztathatok, így ha például beírom hogy www.oldalam.tk/kep.png és nincs az alap FTP-n, mivel nem is lehet, akkor megpróbálja a másodikon. Ezt szeretném megoldani egy hostinger.hu-s webtárhellyel, hogyan lehetséges ez?

2016. márc. 23. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne ellátogatnod erre az oldalra, és itt elkezdened mindent! :D

.tk domaint kapsz ugyan úgy, de nem kell szenvedned ezeknek a beállításaival, hogy most az a / ott legyen, itt alapértelmezetten oda fogja rakni.

(A szolgáltatás használata ingyenes)


Link: [link]

2016. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!