Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Sharepoint Designer 2007-ben...

Sharepoint Designer 2007-ben kell weblapot készítenem, és nem tudom hogyan kell azt megcsinálni, hogy a beillesztett képeket azután is megnyissa, hogy átmásoltam a megoldást mondjuk egy pendrivera?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Relatív címzést kell használni.
2016. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem. és ki tudnád fejteni pontosabban, hogy hogyan kell ezt megcsinálni?
2016. márc. 29. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegyük fel az "E:" meghajtódon egy "weblap" nevű mappában van a weboldal. Ott simán benne van az index.html (esetleg a style.css, ha nem a html-be írod bele), valamint egy "images" mappában a képek. akkor a href-nél nem azt adod meg, hogy "E:\weblap\images\kep_neve.jpg", hanem csak az index.html fájlodhoz viszonyítva, tehát "images\kep_neve.jpg"


Ennyi az egész :)

2016. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!