Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Link színének megváltoztatása,...

Link színének megváltoztatása, ha azon az oldalon járok, amire mutat? Wordpress.

Figyelt kérdés
Vagy egyéni menüben, vagy egy szöveges widget-ben szeretném (az oldalsávban), ami elfogad html-t. A neten órák óta nyomozok, de valamennyi leírás bonyolultnak tűnik. Esetleg vmi plugin rá létezik?
2016. ápr. 27. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez segít?

[link]

2016. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Már nézegettem hasonlókat. Csak az a baj, hogy már a legelején elakadok. Mert kb. megtalálom a kódban, hogy mi micsoda, tudok betűméretet, típust átírni, de csak elképzeléseim vannak arról, mi az osztály és mit kell vele kezdeni. Talán még azok sincsenek :(
2016. ápr. 28. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

A példák talán segítenek. Nézz utána kicsit mélyebben a CSS-nek.

2016. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

.current-menu-item{

color: #ffffff /* A szín kódja amit akarsz */

}


Ezt írd bele a style.css -be

2016. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek, aki próbált segíteni. Egy ideig félreraktam a dolgot, fontosabb volt, hogy tartalom legyen az oldalon. Most már ott vagyok, hogy foglalkozhatok a finomhangolással. Sikerült megoldanom, hogy a widget-be kirakott kategóriákat, egyéni menüket meg oldallistát más színnel jelölje, ha épp az aktuális url-en vagyok. A tagekkel, archívummal nem megy. (De az igen, hogy ha ráhúzom az egeret, változik a szín!)Bővítményt se találok rá. Kipróbáltam néhányat, némelyik csodás 3d-s animációt varázsol a kulcsszó felhőmből.. csak épp azt nem tudják, amit szeretnék :( Ha valaki esetleg tud olyanról, amelyik igen, nagy örömet okozna, ha megírná :)
2016. máj. 26. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!