Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan szerezzek olvasókat?

Hogyan szerezzek olvasókat?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem a blogomat, tudom, elég szégyen, hogy ide teszek fel ilyen kérdést, de mégis hogyan szerezhetnék olvasókat? Nem szeretném, hogy a barátaim is lássák (vagyis olvassák) a blogomat, ezért kizárva az a lehetőség, hogy elküldjem nekik.
2016. máj. 20. 02:42
1 2
 1/15 Argloss ***** válasza:
54%
Hirdesd fórumokon, fizetett hirdetésekben, tévében stb.
2016. máj. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jo kontent, es nyomod be magad index 2-re. Múltkor volt egy cikk, hogy hogy lehet bekerülni, guglizz ra. Vagy természetesen, amit az első mond.
2016. máj. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De hirdetni kicsit olyan pofátlan dolog, nem? Vagy csak én gondolom így?

Például ha valaki a "pofámba" dugja a "hirdetését", hogy "KATTINTS AZ ÚJ BLOGOMRA" meg ilyenek, azért sem szoktam rákattintani :D

2016. máj. 20. 03:53
 4/15 anonim ***** válasza:
11%

Kinek írod blogodat, ha nem akarod, hogy barátaid is lássák?

Milyen barátság az, ha társaid elől titkolod gondolataidat? Van egyáltalán barátod, vagy csupán szesztestvéreid?

2016. máj. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi a témája?
2016. máj. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne pofátlan?

Nyilván nem úgy kell hirdetni, hogy naponta ötször az összes ismerősöd képébe tolod, de ha valahol fizetsz érte, hogy hirdessék az oldaladat, az egy teljesen gerinces és kulturált megoldás.

De ha az Index2-es megjelenést célzod meg, az is jó megoldás lehet, és még pénzbe sem kerül. :)

2016. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a fostos tiniblogok meg one directionos fanfictionök a dombon ülő tacsikutyát nem érdeklik. Ezért nem olvassa senki sem.
2016. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nyilván nem úgy hírdeted magad, hogy "olvassad az új blogom!", hanem a bologd célközönségét célzottan "szólitod meg", pl. ha videokárytákról írsz blogot, akkor "Miben is jobb a az új GTX 1070 a jelenlegi társainál?" és akit érdekel a téma az kattint és kész.


De ha nem ennyire tematikus a blog akkoris célszerű enyhén tematizálni, vagy interaktívvá tenni, ha nem vagí elég érdekes és nincs türelmed kivárni amíg befütsz ( ha egyáltalán befutsz valah... )

pl.: "Így éltem meg a szakításom, neked mi segített?" Stb...


Vagy a jól bevált felsorolosás címekkel:

"5 tipp, hogy ne legyen szaros a cipőd, mire belépsz az ajtódon"

2016. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ha jó tartalmat írsz, könnyű kulcsszóra akkor a google keresőből is akadhat látogatód.


Jó tartalmat fb-n is érdemes osztani, onnan is jön.


Ja és első nap ne igen akarj több 100 látogatót, írd fél évig a blogot rendszeresen... és akkor visszatérhetünk a látogatószámra.. addig fb megosztás/fizetett hirdetés.

2016. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Egy személyes blogról van szó :D

Igen, vannak barátaim, nem titkolom előlük csak nem kifejezetten szeretném, hogy olvassák. :) Persze nem gond, ha véletlen rátalálnak, vagy valami, de nem akarok külön megkérni őket, hogy olvasgassák :D Kicsit logikátlan, de na

2016. máj. 20. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!