Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lehet pénzt keresni weblapkész...

Lehet pénzt keresni weblapkészítéssel?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok oldalt látok ahol ingyen csinálnak honlapokat, és tényleg jók. Érdemes weblapkészítéssel foglalkozni? Ha lehet ezzel pénzt keresni, azt hogy csinálják?
2010. ápr. 11. 10:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
26%

szia!

lehet pénzt keresni igen... van olyan oldal ami a látogatók számát nézi és arra kapsz pénzt...

hallottam olyanokról is hogy van egy oldal és a hirdetésre ha kattint az ember azaz sok ember arra kapsz pénzt... mármint egy gépen csak egyszer lehet mert azt méri a gép... és... ennek a variációja mindenki kap pénzt és akkor ha sokan vannak fent mindenki sokat kap :D (mármint ha rád regisztrálnak akkor) mint egy családfa egyre vékonyabb... érted? :D:D:D


hát... remélem segítettem valamit... viszont az oldalak nevét azt nem tudom de azt igen, hogy vannak ilyenek...

2010. ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyéni vállalkozóit kiváltod, a hozzá tartozó 722205-ös TEÁOR számot, könyvelőt bérelsz, vagy alkalmi könyveltetést kérsz, veszel szépen számlatömböt és nagyjából kész is vagy. Még ez meg az kell.

Aztán megtanulsz weben programozni, nem árt ha értesz a grafikai részéhez is mert anélkül lószart sem ér az egész. Egyébként számolnod kell egy grafikussal is akit fel kell venned havi bérrel.

Nagyjából.

2010. ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
lehet, én még csak most kezdtem, eddig egy melóm volt, azzal nettó 100ezret kerestem.. az indulás nehéz, nem árt, ha vannak kapcsolataid, aztán ha van referenciád, onnan már könnyebb.
2010. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Egy 5 oldalas weblapért mennyit lehetne elkérni? Csináltam bele php-vel egy e-mail küldő űrlapot, be lehet regisztrálni (mysql adatbázist használ a regisztráló) ami egy emailt küld a tulajnak ha új regisztráló érkezett, szavazót, lenyíló menü javascriptel, és az egész oldal dinamikus felépítésű, include() -oltam. Ezért mennyit kérhetek?
2010. ápr. 11. 21:01
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem 35-40-et
2010. ápr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az én oldalam, amit fenn említettem, éttermes oldal, kb. 12 dinamikus oldalból áll, fotógaléria, két nyelvű, contact form, asztalfoglalás form, minden oldalhoz védett adminfelület WYSIWYG szerkesztővel, foglalásvisszaigazolással (auto emailküldéssel), galériaszerkesztéssel/képfeltöltéssel, stb. A pénz, amit említettem, csak a programozás részére vonatkozik, a teljes lapért többet fizettek, engem a grafikus fizetett ki, a teljes összeget nem tudom.
2010. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Grat a munkádhoz, király. Azt akartam még kérdezni, hogy egy képgalériáért, (képfeltöltési lehetőséggel)külön mennyit lehetne kérni?
2010. ápr. 12. 10:40
 8/12 anonim válasza:
Lehet 10 éve ebből élek!
2010. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

10 éve weboldalkészítésből élek!

Sok jó ingyenes weboldalrendszer van, és persze ezek miatt kicsit nehezebb.

De rengeteg cégnek szüksége van az egyedi programozásra, nem elégszik meg egy ingyenesen letölthető weboldal rendszerrel. Ügyfeleink nagytöbbsége is ingyenes rendszeren kezdték és láss csodát egyedi személyre szabott rendszert szeretnének!

Weboldalkészítés kicsiben nem kifizetődő, mert a mai fejletség mellett az igények is megnőttek, és nem lehet egy weboldal elkészülésével hónapokat várni. Ezeket az igényeket viszont csak szakértői gárdával lehet professzionálisan kivitelezni.

2010. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Én még csak most kezdem. Folyamatosan tanulok, mert még csak html és css-be tudok programozni, de már tanulom a php-t is. Elég jól megy de egy kicsit már összetettebb az eddig tanultaknál. Remélem egyszer majd én is elérem hogy pénzt kereshessek vele, de igazából a rendszer programozás vagy alkalmazás fejlesztés érdekel. ( C++ )
2010. ápr. 16. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!