Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan írjak meg egy bejegyzés...

Hogyan írjak meg egy bejegyzést úgy, ahogy akarok?

Figyelt kérdés
Blogspot.hu-n van egy blogom, de mivel nekem még idegen a blogspot, nem tudom hogy lehet azt megcsinálni, hogy nyitok egy új oldalt ugye a blogon, és oda írom a bejegyzést. Mert rányomok a bejegyzésre, és nem értem, hogy hogy csináljam ezt meg. Mert amint kiírom, akkor egyből a főoldalra írja. Én meg ugye úgy akarom, hogy nyitottam egy oldalt a blogon belül a részeknek, de nem tudom hogy tudnám kizárólag oda írni a bejegyzést, és nem a főoldalra. Valaki segítene?

2016. jún. 12. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a problémád: az Oldalak menüben tudsz új lapot létrehozni. "Új oldal", és kitöltöd értelem szerint, majd közzéteszed. Később az Elrendezésben add hozzá az Oldalak modult, hogy látszódjon a link, ami a lapra mutat.

Viszont ha úgy szeretnél sima bejegyzéseket írni, hogy azok ne a főoldalon jelenjenek meg, hanem egy tetszőleges másik lapon, az kicsit macerásabb, nem javaslom, hogy ezzel kísérletezz. (Vagy le kell szedned a főoldalt, és minden bejegyzést külön oldalak között szétosztani pl. címkékkel, vagy specifikusan a blogger saját sablonynelvét/JavaScriptet használva letiltani az adott bejegyzést a főoldalról és máshol megjeleníteni.)

Ha mindenképpen ez a cél, privátban magyarázd el, mit is szeretnél pontosan és miért, lehet, hogy megoldható.

2016. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!