Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kétnyelvű wordpress oldal nem...

Kétnyelvű wordpress oldal nem akar működni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy wordpress oldalt kellene lefordítanom angolra, hogy kétnyelvű legyen.

Magát az oldalt nem én csináltam, csak 'belenyúltam'.


A problémám a következő:

Az oldalon egy Themify téma van, themify builder pluginnal, azzal lett minden egyes menüpont megszerkesztve.

Én feltettem a qtranslate nevű plugint, lévén, hogy nem akartam fizetős plugint használni.


Minden rendben ment a fordítással,

[:hu]magyar szöveg[:en]angol szöveg[:] attribútumok működnek a menüpontokkal.


Amikor azonban egy builder panelt akarok lefordítani, megadom neki ezeket a tageket, majd elmentem.

Az én gépemen, ahol be vagyok jelentkezve, ott tökéletesen működik a dolog. A szűrő minden magyar szöveget angolra állít, azonban, ha kijelentkezem, vagy másik böngészőből nyitom meg (én, vagy a főnök) akkor CSAK a menüpontok lesznek angolok.


Azt szűrtem le a dologból, hogy a builder pluginok csak akkor hajlandóak átengedni a fordítón a szövegeket, ha valaki be van jelentkezve az oldalra.


Mit javasolnátok mivel lehetne ezt kiküszöbölni?


[link]



2016. jún. 16. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem, meg sokak szerint de kiveve akik szerint nem :) ha kicsit logikusan belegondolsz nem egeszsegesebb meg relevansabb a pl. angol nyelvnek vagy .com vagy .co.uk domain? Ezzel nem a kerdesre valaszoltam de ezzel megkonnyitetted volna az eleted..

Wp-nel nem tudom hogyan muxik a nyelvvaltas de abbol amit irtal az url nem valtozik csak a tartalom.. akkor pedig az hol jo? magyar url angol tartalommal. nem epp relevans

Kozbe megneztem az oldalt a nyelvvaltas mukodik. gondolom idokozben beallitottad a vendegekre is a jogosultsagokat amim csak loginolt userekre voltak ervenyesek..

Ezzel eleg jol behangolhatok a jogosultsagok:

[link]

2016. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az oldalt NEM én hoztam létre, az én feladatom csupán a fordítása lenne.

A domaint sem én vettem.


Én most teszteltem le de még most sem működik, nem tudom, hogy nálad hogy sikerült.

2016. jún. 17. 20:45
 3/10 A kérdező kommentje:
Végülis váltottam PolyLang pluginre, kicsit több vele a munka, de tökéletesen működik!
2016. jún. 21. 08:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért fizetnél valamiért?

wplocker .com oldal és "translate" szóval csodákat szerezhetsz, nem csak a legszebb témákat ;)

2016. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy reklám akart-e lenni, vagy mi, de nem értettem mit akarsz ezzel.
2016. júl. 3. 18:27
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elmés megjegyzésed, igazán sokat segítettél vele.

Hozzászólásoddal tanúvallomást tettél intellektuális hiányosságaidról, melynek köszönhetően bármiféle lelkiismeretfurdalás nélkül hívhatlak egy önelégült, agyatlan majomnak.

2016. júl. 4. 20:03
 7/10 A kérdező kommentje:

Semmi gond, a 'hejesiráss' sem az erősséged.

Az oldal tökéletesen üzemel, mint írtam már megoldottam, köszönöm ismét, hogy megmutattad mekkora egy bunkó és értetlen alak vagy.

2016. júl. 5. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Te pedig fárasztó marha :) köszi
2016. júl. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A tiéd kell, hogy legyen az utolsó szó, akkor is, ha nincs igazad?

Ne válaszolj, költői kérdés volt.

2016. júl. 6. 17:55
 10/10 Orbital válasza:
Kérdező, ne foglalkozz vele, ez egyértelműen egy agyatlan troll, aki unatkozik ezért feljár ide és marhaságokat írkál.Értelme sincs annak, amiket ír, én is csak azért nézek rá a kérdésre, hogy jót nevessek azon, hogy léteznek ilyen agyatlanok :'D
2016. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!