Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Teljesen ingyenes weboldal...

Teljesen ingyenes weboldal készítő oldalt ismertek?

Figyelt kérdés

Mindegyiknél azt láttam, hogy egy idő után fizetős.

Nekem egy teljesen alap oldalra lenne szükségem, ingyen.

Nem kell nagy tárhely, sem semmi extra, viszont pénzem sincs rá. Létezik ilyen, vagy minden ilyen oldalon a lényeg, hogy végül fizessen az ember, ezért az ingyenesség csak korlátozott napig érvényes?


2016. jún. 26. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
webnode, wix
2016. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd, a világon semmi sincs ingyen. Ha van egy szolgáltatás, akkor annak lesznek fenntartási költségei (áram a gépeknek; szakemberek, akik rendben tartják a gépeket; jogászok; stb.). Ezekre a kiadásokra a fedezetet elő kell teremteni, és ez két módon történhet:

1) A felhasználóknak kell fizetniük a szolgáltatás használatáért

2) Reklámok megjelenítéséből


A választás a tiéd.

2016. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"vagy minden ilyen oldalon a lényeg, hogy végül fizessen az ember"

Pontosan, mind úgy van tervezve, hogy előbb-utóbb kinődd annak korlátait.

Limitek (forgalom, tartalom, tárhely), kiegészítő funkciók...

2016. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3-nak igaza van, néhány évig a lapunk.hu-n volt weboldalam, ami évekig élt, majd a szolgáltató egyszer csak értesített, hogy nem tudják tovább ingyen üzemeltetni. Én akkor arra gondoltam, hogy mivel a korlátokat "nem sikerült" kinőnöm, látogatottságom azonban volt - ez a tartalomtól függ leginkább szerintem, a formától kevésbé -, a szolgáltató megunta renitens viselkedésemet. Mivel fizetni nem vagyok hajlandó egy részemről ingyenes weblapért, átköltöztem a uzoz.hu-ra, onnan még nem rúgtak ki.
2016. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!