Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék készíteni eg webolda...

Szeretnék készíteni eg weboldalt. Ti milyen weboldalt ajánlanátok nekem amit nem nehéz kezelni és ingyen lehet használni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ, hogy mi a célod... milyen weboldal és mire kell?


Ha blogszerű oldalt szeretnél, arra van millió felület.

Például a blog.hu


Ha normálisat akarsz, azért meg úgyis fizetned kell. :)

2016. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Barátnőmmel szeretném csinálni a weboldalt ami a sims-ről szólna. Mind a ketten nagy fanok vagxunk és már régóta is játszunk szóval megszeretnénk másokkal osztani a tapasztalatainkat, letöltéseket meg egyebeket szóval erre kéne valamilyen weboldal készítő.
2016. júl. 2. 16:38
 3/9 Alex Fly ***** válasza:
Esetleg egy tartalomkezelő rendszer? Alapigényekre tökéletes. Pl. WordPress, Joomla, Drupal...
2016. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ingyenes cms-ek nagy előnye , hogy hamar egy lefejezős képet raknak ki a turbános hackerek . Semmire való mind
2016. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
2016. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alex Fly ***** válasza:
@4: érdekes, egyetlen olyan képet sem találtam még a szerveremen. Pedig a WP-t telepítettem...
2016. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

WP tuti az egyik legjobban védett és frissített dolgok közé tartozik :) Az egy másik dolog hogy a kódjuk látható, így nehezebb levédeni. Ezt kiegészíted egy pluginnel ami logolja is hogy mivel próbálkoztak:

[link]

2016. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
@6 örülj neki, hogy nem kerültél még sorra. Nagyon sok wp és joomla oldalt láttam már ami így járt . Lusta programozók és webmesterek motorja :D
2016. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Iwk.hu

Válaszd ki az IwkFree csomagot, mert az az ingyenes!

De az Iwk-en van olyan csomag, hogy IwkPRO csomag, ez a fizetős.

Nagyon egyszerű elkészíteni, de ahhoz hogy mindenki lássa az oldalt, az E-mail címeden kell aktiválni.

2016. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!