Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy blogspotos blogot hogyan...

Egy blogspotos blogot hogyan lehet átvinni egy másik felületre?

Figyelt kérdés
Nagyon, de tényleg nagyon szeretném a blogspotos blogomat egy másik felületre átvinni mert a blogspot lerontja a kép minőségét.. szeretném azt hogy minden ugyan olyan legyen annyi h a linkje változzon lehetőleg ' .com ' -ra ami a wordpress által lehetséges. Valaki tudna nekem segíteni? Annyira fontos lenne de tényleg mert így olyan rossz:( Ha linkelnétek egy helyet ahol le van írni ( magyarul!) vagy bármi jaj nagyon hálás lennék!
2016. júl. 10. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2016. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nem magyar, de jobb ha megszokod, hogy a segítség a neten az esetek 99%-ban angolul van.


Vannak képek és videó is, szóval szerintem angol tudás nélkül is menni fog.

2016. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Blogspot lerontja a képminőségét? Mindenre van megoldás,csak szét kell nézni, amúgy jobban jársz ha maradsz mert a leegyszerűsített ingyenes Wordpress nem tud annyit mint blogspot vagyis a blogger. Nem akarlak lebeszélni az importálásról, de lehet hogy nem lesz tökéletes, bár ha egyszerű kis blogról van szó lehet hogy szerencséd lesz, de arra számíts hogy időigényes. Én úgy tudom van magyar Wordpress, lehetséges hogy ott is van infó és talán magyar fórum ha mindenáron költözni akarsz.
2016. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen!:) Utolsó kommentelő. Hogyan érted azt , hogy van megoldás? Sajnos komolyan nagyon buta vagyok ehhez ezért inkább megkérdezlek, hogy te tudsz-e valamit javasolni? Számomra Nem fontos a wordpress egyáltalán, csak a képek miatt vinném át és kifejezetten örülnék ha a blogspotnál tudnék maradni mert már évek óta azt használom és az van megszokva.
2016. júl. 11. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
A Google Photos azért elég jó minőségben (ha ugyan nem feltöltési minőségben) tárolja a képeket, közvetlenül azokat linkelve nem hiszem, hogy lerontaná a minőségüket. Mondjuk a blogger jelenleg a Picasa-val van összekötve (de az megszűnik, nem tudom, hogy és mikor vezetik át az ott tárolt képeket), de emlékeim szerint azért ott sincs akkora minőségi romlás. Próbáltad már közvetlenül azokat a képeket elérni (megosztás, link birtokában bárki megtekintheti, és azt a linket használni az img tag-eknél)?
2016. júl. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!