Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csináltam egy honlapot, és a...

Csináltam egy honlapot, és a legfontosabb kulcsszavamra a második oldalon van a googleben. Hogyha felrakok egy új verziót a tárhelyemre visszadobhatja a google?

Figyelt kérdés
Igazából egy angol verziót készítettem, de az új verziókkal kapcsolatban sokfélét olvastam már. Félek, hogy visszavetné a google, bár az eredeti magyar verzió megmaradna, csak egy linkkel egészülne ki az oldal, english version felirattal. Gondolom ilyenkor nem vizsgálja újra a google a helyezést. Tudom, hogy rettentően hülye kérdés, de tényleg tartok attól, hogy elveszítem ezt a pozíciót és sokat dolgoztam az optimalizáláson.

2016. júl. 17. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy új verziót?

Miből raksz fel új verziót?

2016. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Mi az, hogy új verziót?"

Az új verzió azt jelenti, hogy nem a régi.

"Miből raksz fel új verziót?"

A honlapból.

2016. júl. 17. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De így nem lehet segíteni :D

A "honlapból" raksz fel új verziót?

De mi fut a honlapod alatt? :D

Egy cms? Vagy saját fejlesztés?

Vagy csak egy statikus oldal?


Egyébként a kérdésedre a válasz, hogy attól még, hogy raksz bele új tartalmat nem fog elveszni a pozíciód.

Ha angolul is elérhető az csak segít mint ront.

2016. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez saját fejlesztés és csak egy statikus oldal mobilverzióval. Semmi nem változna, csak egy linket raknék az angol verzióhoz a főoldalra, egyébként minden content változatlan maradna.
2016. júl. 17. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól nem fogod elveszteni a helyezésedet :)
2016. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. júl. 17. 15:47
 7/7 Hominida ***** válasza:
Nem fog változni. Ha kevesen keresik fel, attól lassan csúszni kezd, meg persze a Google "kedvencei" mindig eléd fognak kerülni.
2016. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!