Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell telelpítenem a...

Hogyan kell telelpítenem a wordpresst egy olyan oldalra ahol már van statikus tartalom?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Sima wordpresst már telepítettem, de olyat még nem csináltam, hogy meglévő statikus oldalt akarok lecserélni wp alapúra. Egy informatikus csak annyit mondott, hogy lehet, olyat csinálni, hogy amíg dolgozom a wordpressel, addig a régi statikus oldal látható marad. Remélem érthető amit írtam, nem vagyok profi, sőt nagyonis kezdő..


2016. aug. 7. 03:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Index.php/html //statikus

stye.css //statikus

kep.png //statikus

Wp-mappa


Ha ilyesmi könyvtárad van fent, akkor amikor megnyitod az oldalt a statikus fog megjelenni, ha beirod, hogy valami.hu/wp-mappa akkor a wpt hozza be.

2016. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi :) de ebből semmit se értettem. full kezdő vagyok...

az sftp-vel belépve látok 8 db mappát, a nevük cgi-bin, etc, fcgi, include, log, protected, tmp, www....ennyi...

2016. aug. 7. 16:57
 3/5 anonim válasza:
a www-ben van a honlap. az alá kell egy wordpress mappa ott lesz a wordress tartalom. A többi meg, ami ezen a mappán kívül van, de a www-n belül. a teoldalad.hu-t beírva látszik a www-ben lévő index.php, vagy html, a teoldalad.hu/wordpress alatt pedig a wordpress index.php-ja.
2016. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jajj köszönöm! ez így világos!
2016. aug. 8. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
csinálj egy newsite könyvtárat és abba rakj wordpresst, majd védd le mondjuk ezzel a pluginnal: [link]
2016. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!