Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok a blogger.com-os...

Hogyan tudok a blogger.com-os blogom címe alá képet tenni?

Figyelt kérdés

Rengeteg bloggernél láttam már, hogy a cím alá képet tettek, de nem értettem, hogy azt a képet alá tették, vagy eleve egy olyan képet raktak oda, amin a cím is rajta van.

Viszont a fő kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom megváltoztatni az alapsablonon. Már megpróbáltam a "simple blog" speciálisánál meg rengeteg helyen. A googleba is beírtam a problémámat, ott is végignéztem az oldalakat, de nem találtam semmi használhatót. Lehet, hogy ez nagyon egyszerű, meg én nem vagyok ehhez elég számítógépszaki, de kérlek titeket, hogy segítsetek.



2016. aug. 10. 01:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Ó, rájöttem ^^ :D
2016. aug. 10. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!