Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb weblapkészítő...

Melyik a legjobb weblapkészítő WordPressre?

Figyelt kérdés

Olyan kéne, amit én is tudok használni, webfejlesztő felbérlése nélkül.

Hallottatok már a Thrive Content Builderről? (thrivethemes.com) Megéri?



2016. aug. 30. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindegyiket tudod használni webfejlesztő felbérlése nélkül. Hozzáértés nélkül is.


Csak nem lesz jó. :)

2016. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a WP -hez is program kell neked, akkor inkább menj focizni...
2016. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
H.Tibor87 mire gondolsz? Rengeteg bővítmény létezik WordPresshez ami ezt a célt szolgálja, tehát elég elterjedtek, biztos van ennek is oka :) Miért kéne, hogy tudjak kódolni?
2016. aug. 30. 13:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 HA nem tudsz kódolni, akkor minek neked program? Most akkor te vagy a hülye és én nem értem hogy mit akarsz, vagy csak nem értem hogy mit akarsz, és hülye vagy?
2016. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért lennék hülye? A felhasználóbarát honlapépítő szoftvereket azoknak találták ki, akik nem tudnak, akarnak kódolni. Ha tudnék kódolni, nem lenne szükségem ilyen eszközökre. Nézd már meg ezt a videót és rájössz: [link]
2016. aug. 31. 12:11
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, ez tényleg olyan jó-e, mint tűnik, éri-e az árát, vagy van-e olyan szoftver, ami ennél jobb.
2016. aug. 31. 12:12
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 Igazad van, ez nagyon jó, fizess elő nyugodtan! ;-)
2016. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Próbáltad már?
2016. aug. 31. 13:13
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Igen, meg egyik ismerősöm ezt használja. Nála nézegettem.
2016. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Változatos oldalakat nem fogsz ezzel csinálni.

Egy tucat csoportba előre definiált elemekből 'drag and drop' módon össze tudod dobálni.

Ha nem az vagy csak nem úgy kell ahogy ott előre megadták, akkor jöhet a mókolás, ráadásul hatványozottan, mert nem csak WP -hez, hanem ehhez a szerkesztőfelülethez is.

És ez akár már egy sima gomb / layer esetén is jelentkezhet.

+ ez csak statikus tartalmat dobál össze!

Azaz a weboldalad külsejét, alap kinézetét, továbbra is magadnak kell össze hozni.

Illetve ha van egy extra funkció ami a statikus menük mellet van, az továbbra is bonyolítja a helyzeted...

2016. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!