Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok egy erős alap...

Mit gondoltok egy erős alap front-endes tudással mennyi idő lenne megtanulni a Wordpresst egy piacképes szintre (időm, mint a tenger)?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függően mit takar az "egy erős alap front-endes tudás", és mennyire vagy "jó tanuló", és napi hány órát fordítasz rá.

Lehet már meg van a tudás ami kell hozzá, de az is lehet hogy évekre állsz tőle.

Esetleg ha megtudnád mutatni mit takar ez az "alap front-endes tudás", talán közelebbit lehetne mondani.

2016. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy kb egy éve tanulok programozást pascal C# java alapok után front-end területen mentem tovább html+css-ről már talán csak melóban profiktól tanulnék újat JS-ben meg nemrég kezdtem komolyabban foglalkozni az OOP-val az alap dolgok után, mint pl tömbök, függvények, ciklusok stb.
2016. aug. 30. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"html+css-ről már talán csak melóban profiktól tanulnék újat"

Erről csak annyit mondanék, hogy nem rég találkoztam egy olyan "front-end mesterrel" aki nagy mágusnak mondta magát, de egy alap CSS position: relative/absolute/fixed pozicionálás, és pár pixel padding kifogott rajta...

Úgy össze kutyulta a CSS -t hogy egyszerűbb volt újra írni.

Csak egymás után hányta a CSS kódokat, függetlenül hogy logikailag hogy is kéne felépülnie azt csodálkozott miért nem úgy megy...

pl.:

Van egy H3 címsor elem baloldalt, bármilyen class, vagy parent elem nélkül definiálta az összes H3 -nak, És így más H3 -as címsort szépen felül nyomot, amit korábban definiált... majd haladt tovább, majd egy másik CSS -fájlba ami a lábléc egyedi formázásait szedte, szépen újra definiált egy H3 -at ezzel felülírva ismét minden korábbi formázást, és elrontva azt amit már megcsinált...

ÉS ez nem csak 1 elemnél, hanem csomó HTML tag class és még ID duplikálásokat is csinált...


Tömören azért kíváncsi vagyok továbbra is, lehet sötéten látom az éltett, de tapasztalatom az, hogy a több ezer programozóból piciny hazánkba talán ha 100 akad aki tényleg nem hasal el egy sima relativ/absolut/fixed pozicionáláson.

2016. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyokos a HTML és CSS mióta számít programozásnak?
2017. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!