Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol van a legjobb helyen egy...

Hol van a legjobb helyen egy egyszemélyes zenei produkció a weben?

Figyelt kérdés

Kutattam, regisztráltam több nagy kultuszoldalra, de a használhatóságuk és a segítség szekciójuk (a közösségi fórumokat is beleértve) eléggé kevésnek tűnt, holott meg szoktam találni, amit keresek. Néhány saját készítésű tuc-tuc remekelést szeretnék közhasznúvá, ingyenesen letölthetővé ÉS weben is hallgathatóvá tenni, de nem akarok egy jól képzett IT teamet, + legalább 1 designert, stb helyettesíteni így egyedül. A myspace és az mp3.com nemigen üti az "egyedül is elboldogulsz" színvonalat, rosszabb, mintha egy CMS-t kéne emiatt betanulnom, mert szinte csak korlátokkal és bugokkal kell vesződni a piac krémjénél... Szóval létezik-e (kerestem, de..) bevált, ingyenes vagy nagyon olcsó, pár mp3 albumra elegendő tárhelyet, könnyed admin felületet, netán módosítható, moduláris sablonokat adó, szép nevű, zenészeknek való szolgáltatás?

Alternatív kérdés: hogy van az, hogy myspace-re "bandaként" regisztrálva csak egy track bukkan fel a lejátszóban, csak kódolgatva tudok változtatni a külsőn, semmi admin felület, csak valami számtech órán összedobott nesze semmi. Ez tényleg ilyen?? Létezik jóféle leírás a myspace-en zenét publikálóknak? Angol oké, de preferált a magyar. Köszönöm!


2008. okt. 1. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hű de komoly írás. Gondolkozom...
2009. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem.
2009. nov. 5. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!