Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpressben hogy lehet...

Wordpressben hogy lehet szerkeszteni az oldalt?

Figyelt kérdés
Egy cég bemutatkozó oldalt szeretnék létrehozni. Nem kell, hogy lehessen regisztrálni, csak az oldalt nézni tudják(statikus). Lehetséges ez? Továbbá hogy a sablonok nevét logoját minden megjelölését kiszedjem?
2016. szept. 13. 18:02
 1/5 A kérdező kommentje:
ui: egy bútorokkal foglalkozó honlap, szeretnék könnyedén feltölteni képeket és leírást. Nem webshop. Valamilyen űrlap?
2016. szept. 13. 18:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Be kell lépni az adminfelületre és beírni a szöveget, képeket feltölteni. Hol akadtál el?
2016. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, bár ilyen célra WP ágyúval verébre kategória.

Úgy tudod megoldani, hogy szépen a eltünteted, átírod minden fáljában a theme -nek ami a szerzőre utal.

Olyan apróságtól mint egy aláírás a css / js -ben, egészen a theme mappa, annak megnevezésétől, a PHP szintű kód nevekig...

2016. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat meg ismerkedek a wpel. Inkabb share pointban csinalgattam, de azok unalmasak, nem lehet vele igazan szepen dolgozni. Esetleg mas programokat ismertek? En nem tudok sablont csinalni wp-ben? Esetleg urlappal nem lehet adatot meg kepet feltolteni?
2016. szept. 13. 20:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Menetközben próbálkozok, és vannak katalógus bővítmények. Minden tök jó, de én azt szeretném, hogy ne bejegyzésben, hanem külön menüpontként jelenjen meg. Továbbá, teljes mértékig szeretném a kommenteket kikapcsolni, hogy senki ne lássa, stb. hogy tudom ezt megtenni?
2016. szept. 13. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!