Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy kell elindítani a weblapot?

Hogy kell elindítani a weblapot?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy kell elindítani a weblapot van már xamppom és phpmyadminom, csináltam a wordpressben saját weblapot csak nem tudom, hogy kell össze kombinálni saját domain-el, ha valaki tudna segíteni annak megköszönném.

Itt van az oktatóanyag amivel csináltam a weboldalt.

[link]



2016. okt. 1. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már van domained akkor az ugye a te hálózati címedre van irányítva. Innentől router konfiguráció. Ha kérés érkezik akkor az adott gép(tehát aminbfut a weblap) címére kell átirányítani. Célszerű ennek a gépnek fix ip-t adni. Innentől kezdve, ha a xamp jól van konfigurálva akkor az oldal megnyílik.

Portszámot ellenőrizd, hogy szabad e, és hogy nincs e tiltva

2016. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
miért sajnálsz évi 1/2ezer ft egy tárhelyre? otthoni gépen akarod üzemeltetni? 20x annyiba fog kerűlni..
2016. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!