Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy weboldalam. De nem az...

Van egy weboldalam. De nem az oldalnev.hu/index. Html jön be, hanem csak simán oldalnev.hu. Hogyan tudom beállítani, hogy az indexes oldal jöjjön be?

Figyelt kérdés

2016. okt. 5. 02:53
 1/7 anonim ***** válasza:

alapból általában az index.html vagy index.php szolgálja ki az oldalt. Ha explicit beírod, hogy oldalnev.hu/index.html annak is be kellene jönni.

Kicsit több infó kéne. Milyen tárhely? Mi jön be, aminek nem kellene? Van-e hibaüzenet? stb...

2016. okt. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nemtom.
2016. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valamit a htaccessel lehetne csinálni. Mindjárt utánanézek, hátha. Szerintem az a baja, hogy az url-ben simán csak oldalnev.hu van bent, nem oldalnev.hu/index.

De ha nem is ez a baja, htaccessel így is meg lehet oldani (be lehet állítani mi legyen a kezdőlapod valamint átirányítani/átírni az url-t).

2016. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,hogy csinálsz egy index.php állományt és írsz bele valami kódot.
2016. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mar meglett. Csak felraktam újból a fájlokat az oldalra és úgy néz ki, hogy nem azonnal frissul. Kell nemi egy pár óra.
2016. okt. 5. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem inkább cache?
2016. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
2016. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!