Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Diákként vállalhatok weblapfej...

Diákként vállalhatok weblapfejlesztést? Ha igen hol érdemes?

Figyelt kérdés

Diákként szeretnék weblapfejlesztést vállalni. Ez lehetséges valahol? Nekem a mekis munkák nem jönnek be, én egy olyan ember vagyok aki fizikai munkát nem szeretne dolgozni. Az iskolám weboldalát is én fejlesztettem, mint diák mert az igazgató megkért rá. Csak egy kis pénzt szeretnék keresni vele hogy a heti pénzem, illetve az albérlet meglegyen.


16 éves vagyok.



2016. okt. 24. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
mondjuk az álláskereső oldalakat nézted már? vagy ezt hogy gondoltad el?
2016. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt max úgy tudod megtenni, ha keresel valakit, aki weblapok managelésével foglalkozik és felajánlod, hogy egyszerűbb projektekbe besegítesz.

Esetleg a közeli kisvállalkozás / vendégház / stb tulajdonosát kérdezheted meg, hogy kell-e neki weboldal.

Az a baj, hogy webfejlesztővel dunát lehet rekeszteni, piszok nehéz munkát keríteni.


Sajnos azt sem mondhatom, hogy neten nézz szabadúszó melókat, mert az összes ilyen rendszer indiaiakkal van tele, akik szinte ingyen dolgoznak.

2016. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!