Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egyedi forráskódból egy...

Egyedi forráskódból egy komolyabb közösségi oldalt egy programozó vagy programozók 10 M FT körül elkészítenének?

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem.
2016. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, ennyiből akár kivitelezhető.

Persze, ez csak a programozás, a szerver költség ezen felül lehet.

Pontosabbat csak akkor tudnánk mondani, ha tudnánk mit takar a "komolyabb".

Mert lehet a harmada is elég, de lehet akár a 3× -osa is.

2016. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
audio,videó,fájlok,képek feltöltése üzenőfalra. Fotó albumok létrehozása. Regisztráció akár közösségi oldalakkal. Real-time privát chat. Mobil app android ios windows phone ra. Responsive .Oldalak csoportok létrehozása szerkesztése mint a facebookon. Ismerősök üzenőfalára lehessen bejegyzést írni . Linkek megosztásánál előnézeti kép és tagek. Hozzászólás lehetőség mindenhez képek albumok linkek és sima bejegyzésekhez is . Üzenőfal automatikusan frissítés nélkül hozza be ha valaki posztol valamit. Bejegyzések szerkesztése. Admin felületen ezeket a funkciókat lehessen kezelni . Felhasználóknak legyen olyan funkció, hogy tiltás vagy bejegyzést nem szeretnék látni. Nagyjából ez az elképzelés .
2016. nov. 22. 14:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Édeskevés a 10 millió.
2016. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ergo kvázi Facebook klón kellene. Hááát, ennyire komplex oldalt nulláról? Szerintem minimum duplázd az árat!
2016. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. nov. 22. 14:57
 7/13 anonim ***** válasza:

10M tényleg nem elegendő.

Már csak a natív iOS app fejlesztésére sem kis összeget kérnek el.

Már csak azért is, mivel ahhoz Apple -s notebook, telefon, táblagéppel kell rendelkezni, ami alaphardver szinten is milliós tétel, plusz a fejlesztői fiók, aminek éves díja...

Szóval iOS -re elvannak szállva az árak, ha egy apróságot is szeretnél, és nem egy komplexebbet.

Szóval csak erre számolhatsz 5 M -t, ha tényleg szeretnéd.

Android kicsit jobb helyzetben van, az a töredékéből meg van.

Viszont az audió-videó feldolgozás, stream húzós tud leni fenntartás szinten is.

(Felhasználók hamar megosztanak akár Terra Byte méretű mennyiségben)

Én minimum dupláznám a keretet, egy minimális marketinggel meg már 3× -osára nőne.

2016. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És akkor a jogi tanácsadóról, marketingről, üzleti tervről (hogyan akarod visszahozni a több 10 milliót) még nem is esett szó.
2016. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Mielőtt lefejlesztetnéd, nézd meg nem veheted-e meg a szoftvert:


[link]


nyilván ez esetben azt fogja csak tudni, amit a demo szerint tud, az egyedi igényeket necces belehekkelni, de legalább a platform kész, már csak a marketinggel kell foglalkoznod:)

2016. nov. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Tudom, hogy nem ez volt a kerdes, de mielott elkoltenel egy csomo penzt, mennyire vagy biztos benne, hogy volna kereslet egy ilyen honlapra a feszbuk mellett? Az Iwiw meghalt, a Baratok.com szinten, a Myvip szinten... de meg a Google+ es a Twitter se nagyon mukodik kishazankban, pedig azok eleg jolmeno cegek. Nem a lelkesedesedet akarom lelohasztani, csak szerintem jobban gondold at, hogy mit szeretnel ettol az oldaltol. Talan a kezdeti elvarasokbol alabb lehetne adni, nem kell rogton mindent belepakolni (lasd a Tulelok Foldje es az Eszak langjai jatekok sorsat, vagy a Duke Nukeem Forever videojateket...), es ugye a kevesebb neha tobb is lehet. Aztan az is lehet, hogy ez a kevesebb viszont kap egy kis plusz mellekizt, amitol izgalmasabb lehet mint a vetelytarsai........


Irj privatban, ha gondolod (nem vagyok programozo, es nem feltetlenul penzre palyazok... mondjuk ami azt illeti, van egy otletem, hogyan lehetne olyan tarskereso oldalt kialakitani, ami hasznosabb-praktikusabb lehet a mostaniaknal... de ezt csak mellekesen jegyzem meg, nem akarom ezt radtukmalni)


Udv: Ger.

2016. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!