Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Html ben hogyan lehet olyat...

Html ben hogyan lehet olyat megvalósítani hogy egy adott weblap ugy töltőjön be, hogy a benne lévő szöveg egy másik weboldal részletéből származzon?

Figyelt kérdés

Gyakorlatiasabban...:

Van egy weblap. Pl az index.hu. És én szeretnék egy olyan weblapot csinálni ami az index.hu ról kiszed egy szövegrészletet és beágyazza az enyémbe.


Lehetséges egyátalan ilyen? (Alap dolgokat tudok html ben)



#weboldal #HTML #hivatkozás #weboldalrészlet
2016. dec. 5. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
iframe a barátod.
2016. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2016. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,de ehhez php kell, ugye.. az iframe meg már nem egy támogatott dolog..

Amit linkeltem ott van egy lehetséges kód a válaszban . A lényeg,hogy onnan már rajtad múlik,hogy a kód felismerje milyen részt akarsz kiszedni...(hol kezdődik és végződik).

2016. dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az iFrame a HTML5 szabvány része és teljesen támogatott.
2016. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
HTML-ben csak iframe, ha javascriptet is lehet, akkor ajax, de ha a szerveroldal is játszik (és nem kell oldalbetöltés nélkül frissítgetni az adatokat), akkor az lenne az igazi, ha már szerveroldalon elintéznéd a dolgot.
2016. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az iframe csak akkor fog újfent megjelenni, ha azon a szerveren meg van adva fejlécbe, hogy engedélyezett adott domainen történő megjelenés!

mert alapból ezt kapod a friss böngészőkben:

Refused to display ' [link] in a frame because it set 'X-Frame-Options' to 'SAMEORIGIN'.


szépen meg kell add, hogy hol szerepelhet a beágyazandó tartalom


General Header (in Apache Format)

X-Frame-Options "ALLOW-FROM [link]


röviden nem iframeolgathatod az index pont hu-t ha az nem engedi!

2016. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első! melyik kód lenne a jó? nekem egy sem működik sajnos...

iFrame -el pedig csak azt tudtam eddig elérnihogy asaját oldalamban megjelenik egy másik honlap teljes egészében.

nekem csak arra lenne szükségem hogy a saját weboldalamban egy másik weblap részlete jelenjen meg.

2016. dec. 6. 20:20
 8/10 anonim ***** válasza:
PHP, távoli oldal letöltése, szöveg függvénnyel megkeresni az elejét - végét, és kivágni...
2016. dec. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

esetleg tudnátok kódod küldeni?

csak html alapokat tudok de ha kapok kódot akkor phpban el tudom már indítani csak a nyelvet nem nagyon ismerem...

2016. dec. 7. 17:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor tanuld meg.

[link]

2016. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!