Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hatalmas mysql adatbázis...

Hatalmas mysql adatbázis betöltése php data table-be, gyorsan?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Az a problémám hogy van egy olyan 36 ezer soros adabázisom amit az ismert data table nevű script + css-el jelenítek meg...

Ezzel az a problém hogy sok idő amíg betölt kb. 10 mp... Az lenne a kérdés hogy lehet-e valahogy redukálni ezt az időt?

Válaszokat előre is köszönöm



2016. dec. 26. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

És minek akarsz 36 ezer sort betölteni egyszerre?

Töltsd be darabokban.

2016. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a data table-t,de ajax-al szokás több lépésben kiiratni (mint facebook-nál pl:)
2016. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,azaz eleve az sql csak egy részt ad vissza azt iratod ki,de mikor a kiírás megvan,akkor újra fut,csak akkor már a következő szakasz stb..

Vagy ezt lehet scroll eventhez kapcsolni stb.

2016. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
NEM töltünk be több ezer sort a kliensoldalon. Csak annyit tölts be (nyilván AJAX-al), amennyit megjelenítesz.
2016. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

#1-4 +1


Egyébként pedig gyorsabb géppel


Ba-dummm-tssss

2016. dec. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Drone007 ***** válasza:
30%

A DataTables képes szerveroldali scriptből dolgozni ajax segítségével, így nem kell az összes adatot betöltened, csak ügyesen meg kell írni a modelt.

[link]

2016. dec. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Database-nél az ajax-os megoldás nem lenne rossz csak a server side komplett adatbázist hív le!

Én meg csak a nevekhez row-al írattam ki az adatokat...

2016. dec. 29. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!