Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha egy gépről hozzáadok a...

Ha egy gépről hozzáadok a meglévő youtube csatornám mellé egy másikat, akkor használhatom mindkét fiókon az adsense-t?

Figyelt kérdés

Igazából a régi fiókomon használt adsense, már 8 éve megvan, és nem akarom törölni!


Újat azért szeretnék létrehozni, mert annak idején mikor csináltam még nem volt használható weblapom, és egy másikat adtam meg adsense-n belül az egyéb termékek-nél.


Csak kb 1 éve jöttem rá, hogy mi az az adnsense és hogy a youtube nézettségből nekem lesz pénzem, így mikor regisztráltam rá, több mint 10 ezer forint volt rajta.

Most viszont módosítani nem tudom a régi adsense fiókomban a weboldalam.

Hirdetést akarok elhelyezni a weboldalamon, de csak egy üres mező jelenik meg.


Ki akarom próbálni új adsense fiókkal, hátha úgy jó, de úgy tudom hogy egy személy csak egy adsense-t használhat, mert különben dádá lesz. Már mindent megpróbáltam, kb 2 hónapja szopok vele.


Természetesen a domainen nincs tiltva semmi, és a fiókom sincs tilva az adsense használata...nem sértettem jogot. Adblock természetesen ki van kapcsolva.



2017. febr. 12. 20:11
 1/1 A kérdező kommentje:

próbáltam.


sehogy ugyanis most csak úgy tudok létrehozni adsense fiókot, ha nem aldomaint, hanem domaint használok.(saját domaiant)


de az is lehet hogy valami nem jó a fiókkal.

2017. febr. 12. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!