Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A Chrome elem vizsgálatában...

A Chrome elem vizsgálatában talált kódot hogy tudom egyszerűen megtalálni a Wordpress PHP fájljai között?

Figyelt kérdés

Adott egy Wordpress weboldal. Woocommercet használok rajta és a lenyíló kosár menüben szeretném megváltoztatni a kiírásokat (pl. View Cart kiírás)

Viszont ezt egyik oldalon és beállításban sem találtam. Ha Chrome-ban a fejlesztői eszközökkel, a vizsgálattal megvizsgálom az elemet akkor kiadja a kódot hogy hol tudnám megváltoztatni viszont azt már nemtudom hogy a kód amit kiad az melyik php fájlban van. Valaki tud ebben segíteni?



2017. ápr. 14. 17:28
 1/2 Argloss ***** válasza:

[link]


Fájlokban módosítani nem érdemes, mert minden plugin frissítéskor el fog veszni a dolog, de ha annyira szeretnéd, akkor notepad++-al tudsz fájlokban keresni. Akár az egész meghajtó összes fájljában is.

2017. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is Notepad++ -t használok ha több fájlban akarok keresni egyszerre (Ctrl + SHIFT + F), vagy Total Commander: Alt + F7, és ott is van "Find text" opció.
2017. ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!