Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Segítség! Html kódot keressek...

Segítség! Html kódot keressek hogy a lapomra menüt csináljak. Tudtok kódot adni esetleg linket?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz a html..menüt készíteni hogy lehet???(főoldal,vendégkönyv stb.)megköszönöm a válaszokat
2010. máj. 13. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy oldalt legyen, csinálj egy 0 szegélyű 1 soros két szegélyes táblázatot! Az egyik cellába tedd a menüt, a másikba a tényleges szöveget. Ha felülre vagy esetleg alulra akarod rakni akkor egy 2 soros, 1 oszlopos táblázatot készíts!
2010. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy oldalt legyen, csinálj egy 0 szegélyű 1 soros 2 szegélyes táblázatot! Az egyik cellába tedd a menüt, a másikba a tényleges szöveget. Ha felülre vagy esetleg alulra akarod rakni akkor egy 2 soros, 1 oszlopos táblázatot készíts!
2010. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és ha középre oda felülre??megadom a honlapot hátha így jobban tudod :

[link]

2010. máj. 13. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem használj szerkesztőt, pl nvu (ingyenes), dreamweaver stb. ezekben tudod grafikusan szerkeszteni, és akkor nem neked kell a kódot írni.
2010. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt egy kód:


< table border = "0" >

< tr >

< td > Ide a menüt < /td >

< /tr >

< tr >

< td > Ide az oldal többi része < /td >

< /tr >

< /table >


Szerintem érdemes a menü részét a fejlécbe tenni, így könnyen tudod másolni a többi lapra.

2010. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi..de hogy kell betenni.én notepad -dal csináltam meg az egészet és most az nvu-val az egészet eltűntettem...KIVAGYOK BUKVA!!nem értitek???az egész oldal elment!!!???:(
2010. máj. 13. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez jó! :P
2010. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!