Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csináltam a Microsoft Office...

Csináltam a Microsoft Office SharePoint Designer-ben egy weblapot. Lementettem, de nem tudom milyen oldalon keresztül tudom ezt nyilvánosságra hozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Amint látjátok, nem értek ehhez a témához, viszont kéne egy weblapot csinálnom (megkért egy ismerősöm). Már megcsináltuk, de elakadtunk, mivel nem tudjuk milyen oldalon lehetne közzé tenni, ami ingyenes is, és jó is. Valakinek van valami ötlete?
2017. ápr. 20. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alábbi oldalakon regisztrálhatsz ingyenes tárhelyet (reklámsávot rak be felülre):

* [link]

* [link]

* [link]

FTP-n keresztül - például Total Commanderrel - tudod feltölteni az oldaladat.

2017. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
[link] regisztráltam, már meg is van az oldalam állítólag, de nem tudom hogy tudok oda bármit is feltölteni. tudnál segíteni benne, hogy mit tegyek?
2017. ápr. 20. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:

"Hogyan tölthetem fel oldalamat?


Oldalad elhelyezése FTP-n (File Transfer Protocol) keresztül lehetséges. A szerverhez való kapcsolódáshoz szükséged van egy FTP kliensre, pl. Total Commander, ahol a feltöltéshez szükséges adatokat a 'Hálózat / FTP kapcsolódás...' menüpont alatt adhatod meg. Kiszolgáló nevének az ftp.atw.hu-t add meg, felhasználói nevedet az azonosítód, jelszó pedig a regisztrációnál megadott. Most fel kell töltened kezdőlapodat, mely a következő lehet: index.html, index.htm, index.php. Ha mindent jól csináltál oldalad behívása után már az általad feltöltött indexet láthatod."

Forrás: [link]


De erre már utaltam:

"FTP-n keresztül - például Total Commanderrel - tudod feltölteni az oldaladat."

2017. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, azt láttam, de nem tudtam hogy lehet arról feltölteni :D nagyon szépen köszönöm, akkor megpróbálom így!
2017. ápr. 20. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd, f#sz nélkül nem lehet b#szni.

Legalább a legalapabb dolgoknak olvass utána.

2017. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!