Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan javítsam ki ezt a hibát?

Robesz2012 kérdése:

Hogyan javítsam ki ezt a hibát?

Figyelt kérdés

Van egy fájl az oldalamon felhasz.php ezt csak felhasználók láthatják, tehát akik regisztrálnak, ezért beraktam az alábbi kódot:


<?php if($_SESSION["user_username"] ==""){

//hiba: nincs bejelentkezve

header('Location: index.php');

}

?>


Ez jó, megnéztem és ha csak simán rá akarok menni a felhasz.php-ra akkor visszadob az index.php-ra. De ha belépek (regisztrálva) akkor ezt írja ki:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:6) in /felhasz.php on line 3



2017. ápr. 29. 19:31
1 2
 11/18 Djjjozsiiiii ***** válasza:
Plusz, ha session-t ellenőrzöl, fontos, hogy az ellenőrzés előtt indítsd session-t, a session_start(); függvénnyel.
2017. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Djjjozsiiiii ***** válasza:
# 1 return a függvényben visszatérés, program megállításra az exit vagy die a helyes megoldás.
2017. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
+ A session_start(); előtt se szabad lenni semminek.:)
2017. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#12: Bocs, 24 óráztam, és már összefolyt a szemem előtt. Természetesen die(); akart lenni.
2017. máj. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Djjjozsiiiii ***** válasza:
# 14 megesik :) good luck
2017. máj. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
die() lemaradt a header után, vagy exit();
2017. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt, hasznos volt mindegyik válasz, az index.php-ban a 6. sorban egy script van, akkor az zavarhat be. Sajnos nem sikerült megoldanom, legalább tanultam pár dolgot :) köszi
2017. máj. 1. 15:00
 18/18 Djjjozsiiiii ***** válasza:
esetleg másold be a forráskódot hibaüzenettel együtt, és kiderül mi okozhatja.
2017. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!