Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogot hogy kell népszerüsíteni?

Blogot hogy kell népszerüsíteni?

Figyelt kérdés

Van egy blogom,amit nem rég kezdtem el,és az lenne a kérdésem,hogy hogyan lehet rendszeres olvasókat szerezni hozzá?

vagy esetleg hogy lehet népszerüsíteni?

előre is kösz a válaszokat,lehet,hogy rosz kategóriába tettem.:D


2010. máj. 16. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

miről szól a blogod? ha az átlagos kis életedről ahol arról írsz, hogy nah láttál ma egy szép bikinit és ez jujj de jó, stb, akkor sehogy.


ha izgalmasakat jókat írsz, akkor előbb-utóbb népszerű lesz.


persze ha van pénzed, akkor hirdethetsz oldalakon, akkor hamar megismerhetik, de ha semmi értékes és jó nincs a blogodban, akkor kidobott pénz, mert akkor sem lesz felkapottabb.

2010. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A blogod témája alapján keress olyan oldalakat amelyek hasonló témával foglalkoznak és kérd meg őket, hogy helyezzék el a linkedet. Esetleg barátaid blogjára tetesd ki a linkedet illetve viszont. Túl sok linket ne tégy ki mert az egy idő után ront a helyzeten.

Első körben a lényeg szerintem, hogy a keresők megtalálják, indexeljék és adott keresőszóra, összefüggésre feldobják a blogodat.

Egyébként mint az első válaszoló, ha jó a téma lesz látogatód.

2010. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

gyakorikerdesek.hu

partnerprogram!

2010. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!