Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mondanátok nekem ingyenes...

Mondanátok nekem ingyenes tárhelyen lévő céges honlapokat?

Figyelt kérdés
Tehát olyan weboldalakt linkeljetek legyetek szívesek, ahol a tulajok nem vettek saját domaint.

2017. máj. 16. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2017. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért én várnék még válaszokat...
2017. máj. 16. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
A cégek domaint nem vesznek, én meg őket komolyan.
2017. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na, ha nem vesznek domaint(amúgy vannak, akik azért adnak erre), akkor miért esett nehezedre belinkelni egyet?
2017. máj. 16. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyet nem lehet mondani, mert már valószínűleg régen bedőlt a cég.. Ha egy cégvezetőnek nem futja az éves költségvetésből 5-6.000,- Ft-ra, akkor lényegében el is engedhetjük ezt a témát.
2017. máj. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"akkor miért esett nehezedre belinkelni egyet?"

Értetted amit mondtam? Nem veszem komolyan ezeket a cégeket. Nem ismerek ilyent. Egy .hu domain éves szinten néhány-ezer forint. Aki ennyit sem tud kifizetni, az inkább facebook oldalt csináljon. Még az is valamivel jobb, mint az ingyenes webtárhelyszolgáltatós céghonlapok.

2017. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel már egy ici picit is komolyabb weboldalakhoz is szoktak venni az emberek domaint mivel évi kb 2-3 ezer forint, ezért kétlem, hogy létezik olyan cég akik ingyenes domaint használnának. Ingyenes domaint max ilyen gyakorlásnak használ bárki is.
2017. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vállalkozók szoktak csak, esetleg nagyon kis cégek :D beírsz egy szakmát és atw-t és meglátod, h azok milyenek.
2017. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!