Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Több weboldal üzemeltetése?...

Több weboldal üzemeltetése? Mennyi a megtérülési idő? Megéri neki kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az ötletem az lenne, hogy veszek több domain nevet, tárhellyel és kialakítanék több blogot/híroldalt rajtuk. Különböző specifikus oldalakról lenne szó, de linkelhetném egymásra őket, így aki az egyiket megtalálja az a másikhoz is könnyen eljut. SEO szempontjából nem tudom mennyire hasznos. Ezen kívül Facebook oldal az egyiknek vagy az összesnek kellene? Vagy egy adott csoporthoz érné meg jobban?

Nem annyira nagy beruházást igényel, a fenttartása és a fellendítése annál többet.

Ti hogy kezdenétek neki egy ilyennek?


Wordpress alapon gondolkodom. Olyat összehozni mint a szeretlekmagyarorszag.hu vagy más hasonló oldal, ami nem a Clickbait-re épül.



2017. máj. 25. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz olvasó tábort találni, jó ha értesz php-hoz, html, css,javascripthez és marketinghez. Nem könnyű.
2017. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan már. Mi a fenének kéne javascripthez, php-hez érteni? A WordPress tök egyszerűen használható, semmi ilyen tudás nem kell hozzá.

Inkább az lenne a kérdésem, hogy mit akarsz elérni ezekkel az oldalakkal? Ha nem clickbait, akkor mi? Árulni akarsz ott valamit?

2017. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Egyedül, minőségi tartalommal, 1 oldalt is nehéz megvalósítani, főleg versenyben. Inkább válaszd ki a kedvenc ötletedet, és kooperálj más, nem konkurens oldalakkal!
2017. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Csak én nem értem, hogy miből várod a bevételt?

Attól, hogy van pár oldalad az pontosan 0 bevételt hoz.

Ami hozza az a látogatottság, ahhoz pedig tartalom kell és reklám, az egyik nem lesz magától, a másik pedig pokoli drága.

Ha te meg mindezt többszörösen szeretnéd, ahhoz vagy napi 100 óra (vagy 10 alkalmazott) meg sok csillió befektetés kéne.

A tartalmat esetleg meg lehet úszni ha a látogatók biztosítják magát a tartalmat is (álá 9gag például), de ide kell egy jól megírt alap (nem wordpress), moderálás, üzemeltetés, ami szintén nagyon nincs ingyen.


Tehát akkor megvan a 8 számjegyű kezdőtőke, vagy majd azt gondoltam, hogy bérelsz évi 10 ezerért 3 domain címet és ömlik majd a pénz?

2017. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!