Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpressel hogy tudom megcsin...

Wordpressel hogy tudom megcsinálni, hogy ne csak a főoldal legyen posztolható, hanem másik is?

Figyelt kérdés
Hogy oda ne kommentként, hanem posztként írhassak
2010. máj. 17. 18:07
 1/2 anonim válasza:
Na szóval. Belogolsz az oldalra. Ott találsz bal oldalon egy olyan menüpontot, hogy "users" [felhasználók] oda rákattyolsz. :) Aztán a kis lenyíló ablakban láthatod, hogy "add new". Oda megint rákattyolsz. Értelemszerűen kitöltöd az adatlapjukat, és az alján látsz egy olyan kis fület, hogy "role" [szerep]. Ott pedig beállítod, hogy pl csak editor legyen. A legalján pedig rákatt az "add user" gombra. És kész is vagy. :)
2010. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
"Wordpressel hogy tudom megcsinálni, hogy ne csak a főoldal legyen posztolható, hanem másik is?"
2010. máj. 21. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!