Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A publikus linked in profil...

A publikus linked in profil elkészítése közszereplés felvállalásának minősül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Felvetődött a kérdés annak folytán, hogy adott személyek linked in profilját raknám ki egy weblapra (technikai innováció a tartalom, nincsen támadó jellege), és azon filozom, hogy külön levélben előtte engedélyt kell-e kérjek tőlük arra (az egész webstuffot összecsomagolva elküldöm nekik megjelenés előtt) ?


Vagy például belinkelhetem szabadon, és elég csak egyirányúan egy jelzést elküldenem nekik? Ha nem akarják, maximum megkérnek, hogy húzzam le onnét a nevüket, és természetesen akkor azt megteszem.


A nagy különbség a kettő között az lenne, hogy külön várnom kell-e majd akár 1-2 hetet is a weblap publikusba küldésével, míg a visszajelzésekre várok. Kötelez olyasmire jog vagy általánosan bevett gyakorlati szabály?



2017. jún. 6. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
esetleg a linkedin-t is kérdezd meg, ha már az ő adatbázisát nyúlod...
2017. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább ez a főbb kérdés.

Lehet csak adott formában oszthatod meg, pl: beágyazva.

2017. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a személyektől kell engedélyt kérned, hanem a linked in-től, hiszen az ő anyagukat használod. De gondolom, szerepel is a honlapon erre vonatkozóan valami infó, copyright.
2017. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!