Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A wordpress bejegyzéseimben...

A wordpress bejegyzéseimben lévő képeket szeretném külső tárhelyen (dropbox vagy google drive) tárolni. Tudnátok nekem olyan pluginokat ajánlani, amelyek lehetővé teszik ezt?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném, hogy az adott bejegyzésben látható legyen a fotó, de a tárolási helye dropbox vagy google drive legyen. A képek tömörítése sem megoldás hosszútávon mert családi fotóalbum oldalt készítenék (rengeteg fotó) és még lesz is pár, így külső tárhely kellene...

A drive-nál meg lehet úgy oldani, hogy nyilvánossá teszem a fotókat, de mivel családi privát képekről van szó, ezt nem szeretném, maga az oldal is zártkörű lenne.



2017. jún. 10. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
vagy nyitottá teszed és betudod linkelni, vagy zárt és akkor csak bejelentkezés után érhető el, viszont akkor nem lehet a weboldalba beágyazni.
2017. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, nyilvánosnak kell lennie hogy a webtárhelyed behívhassa a képeket. Egyszerűbb megoldás lenne a Forpsi.hu, 300FT alatt van korlátlan tárhely. Nekem jelenleg 120GB film van amit én készítettem (drónos videók).
2019. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!