Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Sehogy nem tökéletes a legördü...

Sehogy nem tökéletes a legördülő menü a bloggeres blogomban. Kipróbáltam több scriptet is, de nem működik. Működőképeset írna valaki aki ért hozzá?

Figyelt kérdés

Vagy a linkbeállítás nem működik, ennél: [link] Színt, betűtípust tudok váltani.

hova kellene a linket beszúrni?


Ennél meg összeugrik az utolsó menüpont előtt, vagyis nem lehet rákattintani.


Bal oldali vertikális gördülő lenne célszerű szerintem. De a függőlegesen fejléc részhez gördülő is jó.


2017. jún. 13. 12:40
 1/7 A kérdező kommentje:

Ennél ugrik össze, [link]


Keresőt tudom használni... Bepróbáltam nagyon sok félét és egyik sem megy. Ja, és nem értek hozzá, gőzöm sincs mi az a css hova kéne másolgatni.

Másolás, beillesztés, esetleg keresés és csere, ennyihez értek. :D

2017. jún. 13. 12:42
 2/7 A kérdező kommentje:
Találtam egy generátort, talán megy.. [link]
2017. jún. 13. 12:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Mégsem jó, ha később szerkesztem akkor arra nem jó a trial :(
2017. jún. 13. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, a kérdés csak az, hogy mennyit szánsz rá.
2017. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, nehogy véletlen ingyen segíts. -.-'
2017. jún. 13. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:

El vagy Te varázsolva kiscsillag.

Nem segítséget kértél, hanem kész megoldást.

Semmi gond, a dolog megoldható, csak pénzbe kerül, merthogy a való életben semmi sincs ingyen, jobb ha megszokod.

2017. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne szánj rá semmit, az előző válaszoló van elvarázsolva. A pofám leszakadna, ha ilyenért pénzt kérnék, de a hiénák mindenhol jelen vannak.

Nekem ez a módszer működött, de én csak egyszerű legördülőt akartam: [link]

Ha komolyabbat akarsz, akkor nézz körül facebookon blogos csoportokban. Amikor blogoltam, akkor rengeteg designer volt, akik teljesen ingyen összedobtak komplett felületeket.

2017. jún. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!